****************************************
SUPERINTENDENT'S HONOR ROLL (GPA 4.000)
****************************************

FRESHMEN
Trevor Bernd, Kayma Brand, Brock Edwards, Ashley Ewing, Alisha Farley, Erin Goodrum, Morgan Hain, Cassidy Harriger, Kelsie Haydon, Laken Kimball, Brecken Lawrence, Carson LeGrand, Madison Lewellen, William Long, Elisha Stone, Joanna Tredway, Peighton Westmoreland, Auni Williams

SOPHOMORES
Madison Adams, Cameron Bartelson, Emily Baum, Ryleigh Buck, Addyson DeJarnett, Baylee DeJarnett, Wesley Gilmore, Alexis Hinman, Shane Hughes, Dylan Jones, Jaylynn Luna, Morgan Lyles, Allison McCue, Shelby McNamara, Mariah Moore, Kyden Nolen, McKenna Oathout, Connor Phelps, Mikayla Rosenthal, Jared Shields, Dietra Sober, Skyler Struble, Jake Walton, Peyton Witham, Noelle Wright, Taylor Zimmerman
 
JUNIORS
Peyton Adams, Christiana Alcorn, Bailey Altendorf, Mikala Bradbury, Skylar Brand, Lupita Chandler, Amy Diver, Jade Dry, Maggie Fink, Alyssa Jackson, Kindyl Krueger, Sarah Lee, Trevor Nance, Austin Nefzger, Katie Pape, Julia Peck, Rebecca Pinkerton, Colin Reichenberger, Jonathan Ryberg, Dakota Sanders, Cajen Shore, Shayna Templeton, Brenton Troutman, Ronda Van Royen, Caitlin Williams
 
SENIORS
Payton Baker, Kenneth Baucom, Connor Burden, Connor Church, Austin Clift, Parker Daugherty, Gracie Defore, Ben DeJarnett, Kenneth Easterly, Madison Foster, Ashleigh Huck, Jaedyn Ledesma, Avery Lewellen, Brendan Oswald, Kodie Patterson, Katie Rosenthal, Megan Singleton, Holly Wright

****************************************
PRINCIPAL'S HONOR ROLL (GPA 3.5-3.999)
****************************************

FRESHMEN
Luke Baker, Callie Bannister, Mallory Barker, Madison Barton, Raeven BlackBull, Kylie Byers, Kennedy Cook, Derek Driskell, Jayden Dycus, Nathan Elix, Therin Frame, Cheyne Frazee, Colton Glover, Jennifer Grado-Leon, Chaese Hamel, Kira Hills, Jayden King, Michaela Leaf, Devin Martens, Saige Masonhall, John Mayo, Lane Morgan, Kailyn Patterson, Coewen Rains, Kathrynn Reichenberger, Lindsay Roth, Jaycee Schettler, Matthew Sinnett, Seth Smith, Ashley Soles, Ariel Wiseman

SOPHOMORES
Sara Antoine, Julian Cornejo, Remington Gilkey, Abby Goodrum, Connor Higgins, Naomie Lebeda, Kaitlyn Ledbetter, Jacob Leverich, Alexis Marshall, Kyle Robbins, Hannah Roths, Charles Spears, Tyler Watson, Nate Ybarra
 
JUNIORS
Taylor Altendorf, Vincent Ast, Levi Beard, Macy Bowman, Orian Brown, Joey Byers, Trey Coulter, Christiana Crispen, Weston Driskell, Michelle Estes, Lindy Fike, Hayley Hardy, Joseph Haydon, Tiffany Hess, Jaden Hines, Tyanna Hughes, Joey Lewallen, Jaryn Lloyd, Hollie May, Meghan McCarty, Kirstan McCracken, Leah Nelson, Austin Pfalzgraf, Aaron Redford, Courtney Reynolds, Cabreil Roe, Mireia Salvador, Skylar Tidwell, Alejandro Vargas, Trevor Whitney, Shelbie Wright

SENIORS
Tyler Benson, Erica Cash, Brandon Davis, Meridith Day, Michelle Diver, Sabrena Dodds, Chance Hain, Shelby Hamel, Jennifer Hollman, Dalton Holt, Andrew Horn, Haley Horning, Adam Hradil, Jerrod Huck, Erica Linnebur, Tucker Maston, Taylor McCreery,  Jacob Moser, Brianna Mullen, Pandora Murphy, Josef Ramirez, Natasha Smith, Houston Sober, Emileigh Speagle, William Staley, Brooke Tracy, Tristton Tracy, Kelsey Whaley, Billie Wilson

****************************************
SCHOLASTIC HONOR ROLL (GPA 3.000-3.499)
****************************************

FRESHMEN
Nichlas Chalmers, Skyler Crittenden, Chantz Daugherty, Jace Deffenbaugh, Jasmine Dotterer, Hannah Evans, Kalyn Fair, Jacob Farley, Nicholas Farley, Tayland French, Malachi Hodges, Christopher Kop, David Ludlow, Matthew Mason, Jacob Michaelis, Alexander Moore, Alyssa Moore, Kelly Mosher, Skylar Muns, Leanna Neal, Matthew Nelson, Baylee Pacchelli, Levi Preston, Adrien Ramirez, Rylee Raschke, David Seyfert, Lauryn Snipes, Taylor Stewart, Cady Thomas, Rebecca Wilson, Victoria Winger, Tristin Witham

SOPHOMORES
Kimberly Barry, Miranda Callaway, Juan Chandler, Graysen DeJarnett, Haley Farley, Tatum Haskins, Jacob Hays, Jason Hess, Patrick Hollman, Kylie Martin, Aareon Mason, Caden Rusk, Faith Shapley, Stormie Tidwell, Jasmine Wager, Siarah Walker

JUNIORS
Lane Beard, Emileigh Biddle, Dutch Brownlee, Jace Bruns, Austin Crowe, Kyle Dall, Aaron Fair, Kutter Frazee, Zachary Frederick, Charice Kemper, Kade Kerschen, Peyton Lansden, Jonathan Lee, Chase LeValley, Kelsey Miller, Alyana Mitchell, Tara Patterson, Jessica Reyes, Chloe Stafford, Nicole Staggs, Drake Steinbach

SENIORS
Queen Barnes, Mollie Beggs, Ashley Bidwell-Tracy, Haley Calcote, Levi Conrad, Taylor Corley, Nicklaus Frazee, Baylee Grennhalgh, Tyson Hodson, Jacob Johnson, Darious Jones, Alex Langford, Mitchell Lowe, Alexander Mashburn, Abigail McComb, Carlie McComb, Trevor Mirt, Damion Reyes, Micah Rogers 
 

CONGRATULATIONS CRUSADERS - HAVE A GREAT SUMMER!!

2013-2014 WHS SPRING SEMESTER HONOR ROLLS