****************************************
SUPERINTENDENT'S HONOR ROLL (GPA 4.000)
****************************************

FRESHMEN
Luke Baker, Mallory Barker, Raeven BlackBull, Kayma Brand, Kylie Byers, Kennedy Cook, Alisha Farley, Cassidy Harriger, Kelsie Haydon, Laken Kimball, Brecken Lawrence, Carson LeGrand, William Long, Saige Masonhall, Elisha Stone, Peighton Westmoreland

SOPHOMORES
Madison Adams, Cameron Bartelson, Ryleigh Buck, Addyson DeJarnett, Baylee DeJarnett, Remington Gilkey, Wesley Gilmore, Shane Hughes, Dylan Jones, Jaylynn Luna, Allison McCue, Shelby McNamara, Mariah Moore, McKenna Oathout, Connor Phelps, Jared Shields, Dietra Sober, Skyler Struble, Jake Walton, Peyton Witham and Noelle Wright

JUNIORS
Peyton Adams, Bailey Altendorf, Mikala Bradbury, Skylar Brand, Amy Diver, Jade Dry, Lindy Fike, Maggie Fink, Alyssa Jackson, Kindyl Krueger, Sarah Lee, Kirstan McCracken, Trevor Nance, Austin Nefzger, Leah Nelson, Katie Pape, Julia Peck, Rebecca Pinkerton, Colin Reichenberger, Mireia Salvador, Cajen Shore, Shayna Templeton, Brenton Troutman and Caitlin Williams

SENIORS
Payton Baker, Connor Church, Parker Daugherty, Gracie Defore, Ben DeJarnett, Kenneth Easterly, Madison Foster, Andrew Horn, Ashleigh Huck, Jaedyn Ledesma, Avery Lewellen, Tucker Maston, Pandora Murphy, Kyle Roberts, Katie Rosenthal, Megan Singleton, Natasha Smith, Houston Sober, Brooke Tracy and Holly Wright

****************************************
PRINCIPAL'S HONOR ROLL (GPA 3.5-3.999)
****************************************

FRESHMEN
Callie Bannister, Madison Barron, Trevor Bernd, Connor Burnett, Nichlas Chalmers, Jayden Dycus, Brock Edwards, Nathan Elix, Hannah Evans, Ashley Ewing, Therin Frame, Cheyne Frazee, Erin Goodrum, Morgan Hain, Chaese Hamel, Kira Hills, Malachi Hodges, Madison Lewellen, David Ludlow, John Mayo, Alyssa Moore, Leanne Neal, Matthew Nelson, BayLee Pacchelli, Coewen Rains, Adrien Ramirez, Kathrynn Reichenberger, Noah Rinehart, Lindsay Roth, Jaycee Schettler, Seth Smith, Lauryn Snipes, Ashley Soles, Cady Thomas, Joanna Tredway, Auni Williams, Rebecca Wilson and Victoria Winger.

SOPHOMORES
Sara Antoine, Emily Baum, Juan Chandler, Jacob Cook, Julian Cornejo, Graysen DeJarnett, Haley Farley, Abby Goodrum, Alexis Hinman, Kaitlyn Ledbetter, Jacob Leverich, Morgan Lyles, Alexis Marshall, Aareon Mason, Mikayla Rosenthal, Hannah Roths, Cameron Sanchez, Faith Shapley, Nate Ybarra and Taylor Zimmerman.

JUNIORS
Taylor Altendorf, Vincent Ast, Lane Beard, Levi Beard, Macy Bowman, Orian Brown, Donald Brownlee, Lupita Chandler, Trey Coulter, Christiana Crispen, Austin Crowe, Weston Driskell, Jaden Hines, Jonathan Lee, Joey Lewallen, Jaryn Lloyd, Hollie May, Meghan McCarty, Kelsey Miller, Alyana Mitchell, Austin Pfalzgraf, Aaron Redford, Courtney Reynolds, Cabreil Roe, Jonathan Ryberg, Dakota Sanders, Chloe Stafford, Skylar Tidwell, Alejandro Vargas and Trevor Whitney

SENIORS
Queen Barnes, Trenton Barragan, Mollie Beggs, Tyler Benson, Connor Burden, Erica Cash, Avaunghtai Clark, Levi Conrad, Taylor Corley, Brandon Davis, Meridith Day, Michelle Diver, Nicklaus Frazee, Baylee Greenhalgh, Daniel Haggerty, Chance Hain, Shelby Hamel, Jennifer Hollman, Dalton Holt, Haley Horning, Adam Hradil, Jerrod Huck, Darious Jones, Kimberly Kabureck, Alex Langford, Erica Linnebur, Abigail McComb, Carlie McComb, Autumn McDonald, Rachel McGuire, Jacob Moser, Brianna Mullen, Kodie Patterson, John Quinn, Josef Ramirez, Micah Rogers, William Staley, Tristton Tracy, Kelsey Whaley and Derrick Yoder

****************************************
SCHOLASTIC HONOR ROLL (GPA 3.000-3.499)
****************************************

FRESHMEN
Steven Benton, Loren Brock, Marissa Brown, Daulton Burden, Alexis Carlson, Jordan Conner, Brentasia Cramer, Skyler Crittenden, Chantz Daugherty, Derek Driskell, Kalyn Fair, Jacob Farley, Tayland French, Damoggio Johnson, Jayden King, Reece Langford, Michaela Leaf, Devin Martens, Matthew Mason, Caitlin McDonald, Jacob Michaelis, Elizabeth Montenegro, Alexander Moore, Lane Morgan, Kailyn Patterson, Regan Pourner, Levi Preston, Trenton Prindle, Rylee Raschke, David Seyfert, Demi Shriver, Jackson Singleton, Matthew Sinnett, Brian Smith, Taylor Stewart, Seth Tunnell and Ariel Wiseman.

SOPHOMORES
Miranda Callaway, William Daily, Patrick Hollman, Nicholas Hyde, Tyler Johnson, Mitchell McGuire, Kyle Nichols, Chance Olson, Joshua Quanz, Kyle Robbins, Caden Rusk, Alicia Seyfert, Stormie Tidwell and Siarah Walker.

JUNIORS
Emileigh Biddle, Joey Byers, Gavin Cairns, Luke Dickerman, Cheyenne Duntz, Michelle Estes, Aaron Fair, Nicholas Franks, Kutter Frazee, Adrienne Guthrie, Joseph Haydon, Tiffany Hess, Tyann Hughes, Charice Kemper, Kade Kerschen, Ian King, Chase LeValley, Courtney Luna, Tara Patterson, Tayler Pattrick, Taylor Prickett, Jessica Reyes, Nicole Staggs, Dominique Vargas and Shelbie Wright.

SENIORS
Kenneth Baucom, Elizabeth Biddle, Rita Byers, Ty Carlson, Austin Clift, Jaden DeJarnett, Sabrena Dodds, Troy Ferguson, Kali Gourley, Tyson Hodson, Kallie Hudson, Bailey Kimzey, Mitchell Lowe, Jalen Macias, Katelynn Martin, Alexander Mashburn, Brittin Meridith, Marissa Oliver, Halynn Page, Andrew Peck, Damion Reyes, Hunter Reynolds, Selene Schmeidler, Derbey Sheppard-Looper, Bailee Smith, Emileigh Speagle, Kaitlyn Utt and Kendra Woodward-Hernandez
 

CONGRATULATIONS CRUSADERS - AWESOME!!

 

2013-2014 WHS FALL SEMESTER HONOR ROLLS